Arséne Wenger by měl Arsenal co nejdříve opustit, myslí si nyní drtivá většina fanoušků anglického týmu. Francouzský manažer ale po dalším debaklu o odchodu nemluvil.

Už před odvetou se na stadionu objevila skupina fanoušků, která žádala odchod francouzského manažera a protestovala proti možnému prodloužení kontraktu.

Druhé osmifinále jen potvrdilo, že Wenger už u Arsenalu nemá co dělat a jeho čas v Anglii skončil. Takovou větu využívá stále více a více fanoušků. Bayern Mnichov znovu nasázel Arsenalu pět branek a anglický celek se opět nepodíval do čtvrtfinále.

Jenže místo odstoupení ze své funkce Arséne Wenger po utkání na tiskové konferenci hovořil jinak. „Myslím, že nás výkon odpovídal tomu, jak jsme chtěli hrát. Jen to skončilo velmi špatně,“ začal Wenger pozápasovou tiskovou konferenci.

„Za stavu 1:0 jsme měli kopat penaltu, ve druhé půli rozhodčí zápas zabil. Nejenom, že nešlo o penaltu, ale Lewandowski byl navíc v ofsajdovém postavení. Hráči mě nezklamali, to rozhodčí,“ postěžoval si francouzský stratég.

Mnozí čekali uznání pro soupeře a definitivní odchod z Anglie, Wenger ale trval na svém. Arsenal podle něj předvedl dobrý výkon a zasloužil si zvítězit. Je jisté, že utkání by vypadalo jinak nebýt vyloučení, ale rozhodně není náhodou, že Gunners už posedmé v řadě nedošli do čtvrtfinále Ligy mistrů.

Jaký máte na současný Arsenal názor Vy? Měl by Arséne Wenger zůstat manažerem tohoto anglického stále ještě velkoklubu?