Rudí ďáblové hráli ve výhodě o jednoho muže, Bournemouth ale na domácím hřišti porazit nedokázali. Může za to i neproměněná penalta Zlatana Ibrahimoviče.

Manchester United doma nedokázal využít přesilovku, kterou měl po celý druhý poločas a s Bournemouthem jen remizoval 1:1. Výrazně k tomu přispěl i Zlatan Ibrahimovič, který v závěru utkání nedokázal proměnit pokutový kop.

V té chvíli už ale nemusel být vůbec na hřišti, pokud by rozhodčí Kevin Friend Ibrahimovičovi sečetl jeho zákroky. Vše odstartoval obránce hostí Tyrone Mings, který švédskému útočníkovi šlápl na hlavu.

Ibra následně oplatil tvrdým úderem loktem do obličeje i povalením beka na zem. Zlatan Ibrahimovič ovšem jakýkoliv úmysl odmítl stejně tak jako Mings v opačném případě. Mings dokonce dohrál bez trestu, Ibra inkasoval pouze žlutou kartu.

Nikdo by se ale jistě nedivil, kdyby nedohrál ani jeden z této dvojice. „Cítil jsem, že mě zezadu něco praštilo do krku. U toho loktu to vidím zcela jasně, já vyskočil hodně vysoko, ale chránil jsem sebe. Ve stejnou dobu jsem šel do míče a on mi do něj skočil,“ prohlásil po utkání Zlatan. Co si o jeho zákrocích myslíte?