Tak to se jen tak nevidí! Rozhodčí na Slovensku vyloučil celý tým

K zajímavé kuriozitě došlo v zápase juniorské extraligy mezi Liptovským Mikulášem a Žilinou. Rozhodčí rozdal celkem 512 trestných minut, poslal celý tým do kabin a zápas nemohl být dohrán.

Jak to celé začalo? V čase 50:23 se jeden z hostujících hráčů pokusil poslat na zem domácího hokejistu, ten se ale vyhnul a po cestě ho vyprovodil výsměšným gestem. Toho si ale všiml rozhodčí a poslal hráče do kabin. Spoluhráčům se to samozřejmě nelíbilo a na protest všichni začali bušit holemi do mantinelu. Arbitra však rozzlobili natolik, že je všechny vyloučil a zápas tedy nemohl být za stavu 5:7 dokončen.

Zdroj obrázku: Zimbio.com